Hakkımızda
Op. Dr. Aykut Mısırlıoğlu
1966 yılı Malatya doğumludur. Tıp eğitimini İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinde 1990 yılında tamamlamıştır.

1990-1994 yılları arasında İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi ve İ.Ü. Göğüs Hastalıkları kliniklerinde araştırma görevlisi olarak çalışmıştır.

Plastik Cerrahi eğitimine 1994 yılında Haydarpaşa Numune Hastanesinde başlamış 2000 yılında buradaki eğitimini tamamlayarak Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olmuştur.

Aynı yıl Dr Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzman doktor olarak çalışmaya başlamıştır. Halen serbest hekim olarak çalışmaktadır.

2010 yılı içerisinde ABD ye giderek Cleveland da Case Western Üniversitesinde Prof. Dr. Bahman Guyuron un klinik çalışmalarında gözlemci olarak bulunmuştur.

Bugüne kadar yerli ve yabancı bilimsel dergilerde yayımlanmış 33 adet bilimsel çalışma ve farklı kongrelerde sunulmuş 50 den fazla bildiri, yara bakımı ile ilgili bir kitap bölüm yazarlığı, üç adet bilimsel ödül ve 3 adet tez danışmanlığı mevcuttur.

Çocukluk yaşlarından beri sanat, sanatsal yaratıcılığa büyük ilgi göstermiştir. Halen meslek dışı ilgi alanları arasında resim ve müzik çalışmaları mevcuttur. Çok sayıda karakalem çalışması mevcuttur. Orta öğrenim sırasında klasik gitar eğitimi alarak ilk müzik çalışmalarına başlamış bugüne kadar 25 den fazla solo performans gerçekleştirmiştir. Halen bu konuda sadece hobi olarak deneysel çalışmalar yürütmektedir.